The Sims™ 3 Community Blog
: September 2012
Filter by :  

Zdravíme všechny!


Dnes bych vám tu rád představil všechny báječné novinky, které jsme připravili pro podzim v dodatku The Sims 3 Roční období! V tomto blogovém příspěvku budu mluvit o vybraných festivalových aktivitách, kterých se na podzim dočkáte, o nových rostlinách, které můžete pěstovat, a také o úpravách, které jsme provedli na stromech. Doufám, že vás bude čtení tohoto příspěvku bavit alespoň tak, jak nás bavilo vytváření tohoto dodatku!

 

 

Podzimní festival

Nejdříve ty nejdůležitější věci: na podzimním festivalu budete mít k dispozici strašidelný dům, ve kterém mohou vaši Simíci zažívat nejrůznější paranormální jevy. Je to sice typ budovy, do které neuvidíte, ale i tak si s ní užijete spousty zábavy. Nedostatečně odvážní Simíci mohou zpanikařit, zvracet, nebo je dokonce může potkat malá nehoda s močovým měchýřem. Simíci, kteří mají smůlu nebo štěstí (záleží na úhlu pohledu), mohou dostat buff „čarodějné prokletí“, které je po opuštění strašidelného domu dočasně změní na ducha.

 

 

Jakmile se vám vrátí odvaha, o kterou jste přišli ve strašidelném domě, rozhodně si nenechte ujít stánek, kde se pojídají koláče.Tady můžete vyzvat ostatní Simíky k soutěži v pojídání koláčů, abyste přišli na to, kdo je opravdovým králem festivalu. Vítěz dostane spoustu koláčů, a navíc se bude moci vychloubat!

 

 


Až budete hotovi s pojídáním koláčů, čeká vás lovení jablek z mísy. Tady se ukáže, kdo je nejlepším lovcem jablek. Hráče čeká hezký nový buff, který vylepší jeho náladu, a zároveň dostane i festivalové lístky nezávisle na tom, jestli vyhrál nebo ne. Jak jsme již zmiňovali v předcházejícím příspěvku: festivalové lístky můžete vyměnit za speciální objekty, které si nemůžete koupit v katalogu výstavby/nákupu.

 

 


Také jsme přidali několik druhů speciálního podzimního jídla, které si mohou Simíci kupovat ve stáncích s občerstvením. Mezi nové pochutiny patří skořicové koblihy a sladké hranolky.

 

 

Dýně

Dýně je nová rostlina, kterou můžete v dodatku The Sims 3 Roční období pěstovat. Buď si ji můžete koupit v potravinách, případně můžete zasadit dýňová semínka a vypěstovat si svou vlastní. Jakmile máte dýně v inventáři, můžete připravit lahodné domácí dýňové koláče. Ale ne každý Simík se může do něčeho takového pustit jen tak. Tuto podzimní pochoutku mohou připravit pouze Simíci s dovedností vaření na úrovni pět nebo vyšší.

 

 

Stromy

V listopadu vás také častěji potkají přeháňky a spolu s nimi zahájí stromy svoji přeměnu. Listy opadavých stromů začnou v tomto období měnit barvu. Některé listy zčervenají, jiné zoranžoví nebo zežloutnou, záleží na typu stromu. Pak začnou listy postupně opadávat a větve budou čím dál tím holejší.Nakonec dorazí zima a listy ze stromů opadají úplně.

 

 

 

Tahle přeměna je nejen báječná podívaná, ale zároveň přinášíi spoustu zábavy! Přidali jsme úplně nové herní možnosti, které vašim Simíkům umožňují hrabat listí a vytvářet z něj na pozemku hromádky. Připravili jsme tři různé velikosti hromádek listí. Čím větší je hromádka, tím více interakcí budou mít vaši Simíci k dispozici.  Zatímco děti i dospělí si mohou v hromádkách listí hrát a pořádně se zašpinit, dospělí si v nich mohou užít soukromou zábavu při milování! Je opravdu neuvěřitelné,jak ta hromádka listí udrží svůj tvar i po všem tom dovádění.

 

 

 Doufáme, že se vám tento první pohled na podzim líbil. Nezapomínejte i nadále sledovat blog, čekají vás další příspěvky od vývojářů.

 

-Alan Hsu, asistent produkce, The Sims 3 Roční období 

09:58 AM
09/19/12
Posted by: SimGuru_CZ