Simmons

One of Hollywood's famous fashion designers.
created by loiscampbell008
DETAILS
Voorwerpen
Maker
One of Hollywood's famous fashion designers.
  • 30-06-2011
  • 6
  • 0
  • EN
  • 1
  • § 16.500
  • Om ervoor te zorgen dat het materiaal van de Uitwisseling optimaal functioneert, raden we je aan om je game te updaten

Dit voorwerp in de Uitwisseling bevat een of meerdere voorwerpen uit De Sims 3 Store, Uitbreidingspakket(ten) en/of Accessoirespakket(ten).

Als je het voorwerp uit de Store/Uitbreidingspakket(ten)/Accessoirespakket(ten) die hieronder staan in bezit hebt, kun je het voorwerp gewoon downloaden.

Als de in dit voorwerp vermelde Storevoorwerpen of Accessoirespakketten niet op je systeem zijn geïnstalleerd, wordt het voorwerp toch gedownload van de Uitwisseling en kun je het wel installeren. Tijdens het downloaden van het voorwerp verschijnt er een waarschuwingsicoontje in het statusgedeelte van het Startprogramma van De Sims 3 dat er bepaald materiaal ontbreekt. In plaats van het ontbrekende materiaal ontvang je een gelijkwaardig voorwerp of helemaal geen voorwerp.

Gebruikte Uitbreidings-/Accessoirespakketten

Gecreëerd door

loiscampbell008 Mijn studio bezoeken Lid sindsjun 02, 2009 Totaal aantal creaties 311 Totaal van aanbevelingen 96 Locatie US
Andere Uitwisselingsvoorwerpen van loiscampbell008:
The Shining...
173 keer bekeken Downloads
7 Aanbevelingen
Tee shirt
272 keer bekeken Downloads
6 Aanbevelingen
Sleepwear
167 keer bekeken Downloads
3 Aanbevelingen
Formal
404 keer bekeken Downloads
3 Aanbevelingen
The Weatherspoo...
4 keer bekeken Downloads
3 Aanbevelingen
Chelsea Campbel...
54 keer bekeken Downloads
3 Aanbevelingen
Infinity Devine
9 keer bekeken Downloads
2 Aanbevelingen
Jeanette Campbe...
15 keer bekeken Downloads
2 Aanbevelingen
Janet Jackson
26 keer bekeken Downloads
2 Aanbevelingen
hat
61 keer bekeken Downloads
2 Aanbevelingen
Michael Jackson...
125 keer bekeken Downloads
2 Aanbevelingen
Everyday
97 keer bekeken Downloads
2 Aanbevelingen
Meer bekijken