- 2009-09-09
- 378
- 10
- EN
- 7
- 878 000 §
Family Windsor
Detta Exchangeföremål innehåller ett eller fler föremål från Sims 3 Store, expansionspaket och eller prylpaket.
Om du äger nedanstående storeföremål/expansionspaket/prylpaket kommer föremålet att laddas ner korrekt.
Om du inte har expansionen eller det eller de Storeföremål eller Prylpaket som nämns här installerade i ditt system kommer föremålet ändå att laddas ner från Exchange och kunna installeras. Vid nedladdningen kommer du att se en varningsikon i statusfältet i startprogrammet till Sims 3 som meddelar att du saknar något. I stället för det saknade kommer du antingen att få ett liknande standardföremål eller inget föremål alls.
Använda expansionspaket/prylpaket
Lägg alla föremål i korgen Använda Store-föremål
-

Avslappnade affärer
Kom alltid i tid och var redo för allt med den här klockan i kedja och dessa upprullade ärmar. En vardagslook för arbetaren med viktoriansk ådra.
-
-

Seglarslacks
Ta det ett extra sjöfartsvarv med de här seglarinspirerade vintage-byxorna. Följ sjöjungfruns sång med dessa båtbyxor på.
-
-

Rejäla kliv
Ta dig förbi hinder och klara av alla problem i den här seriösa dräkten. Det är något kaxigt över den här klassiska kombinationen.
-

Puttin' On The Snitz
Gör din bästa Falcoimitation i de här godingarna. Hög hatt medföljer ej.
-
-

Sjöns dam
Den här toppen har en förföriskt magisk känsla med sin förhäxande korsettknäppning och sina puffade kråsärmar.
-
-
-
-

Veckans affärer
Hur är utsikten från hörnkontoret? Även om du inte vet det kan du klä dig som om du gör det med den här kavajen och västen.
-

Kupidos medaljong
Bli någons älskade i den här formsydda jackan med utsökta stygn. Knapparna skulle kunna vara av mässing, men är förmodligen små kerubtårar.
-




















