The Sims™ 3 Community Blog
: February 2014
Filter by :  

Lucy Bradshawová, SVP Maxis


441 miliónů sekund. 5 113 dní. 14 let.


Věřili byste tomu? The Sims už jsou s námi 14 let. Je to tak, první hra The Sims vyšla v Severní Americe 4. února 2000, a abychom tento významný den uctili, prohlašujeme dnešek za celosvětový „den, kdy se nosí Plumbob“. Všem hráčům The Sims 3 dáváme kolekci* jako poděkování za jejich úžasnou podporu. Pokračujte ve čtení, abyste zjistili víc!


Pojďme si na chvilku zavzpomínat na uplynulých 14 let s The Sims. Věděli jste, že se na nás ptali i v kvízové soutěži Teen Jeopardy a že jsme jednou byli i odpovědí v křížovce New York Times? V roce 2005 nám francouzská pošta vytvořila naši vlastní známku, a kdo by mohl zapomenout na úžasný skleněný dům v Belgii, kde naši fanoušci mohli ovládat skutečnou rodinu? The Sims jsou i nadále součástí našich každodenních životů a za velkou část našeho úspěchu vděčíme mnoha úchvatným fanouškovským stránkám a také skvělým YouTuberům a Let’s playerům, kterých každý den přibývá.


Co že nás inspirovalo k vytvoření The Sims? Jednoduchá odpověď by byla „vy“. Ve studiu Maxis si užíváme zvláštní a nečekané okamžiky, díky kterým stojí za to každý den prožít naplno. Jde nám hlavně o to, aby naši virtuální lidičkové vystupovali podobně (a stejně vtipně) jako lidé, které každý den potkáváme. Jsou jako my a jsou i jako vy.


ROK THE SIMS


A to mě dostává k dalšímu bodu: dnešek je celý o vás! Celých 14 let hrajete naše hry a nás celých 14 let pohání vaše kreativita. Každý den se ve Výměně The Sims 3 objevují stovky nových výtvorů, na fórech přibývají příběhy a naše sociální kanály jsou plné nových zážitků. Přesně tahle vaše vášeň nás každý den pohání kupředu.


THE SIMS V ČÍSLECH


S čísly může být zábava. Během posledních 14 let jsme se ve světě The Sims dočkali významných milníků:


  • Kdybychom vzali všechny krabice s The Sims, které mají lidé z celého světa doma, a položili je vedle sebe, takto vytvořený pás by více než dvakrát obepnul planetu Merkur. Dohromady je to více než 33 250 kilometrů her The Sims!


  • Hráči vytvořili více než 20,3 miliónu sousedství, přičemž v každém z nich bylo přibližně 120 Simíků. Kdybychom vytvořili kontinent Simíků,měl by více obyvatel než Německo, Francie, Austrálie a Spojené království dohromady!


  • Na Výměnu The Sims 3 bylo nahráno více než 1,7 miliónu hráči vytvořených Simíků, což je víc než celkový počet obyvatel v amerických státech Vermont, Wyoming a Severní Dakota!


  • Naši hráči vytvořili a nahráli na Výměnu The Sims 3 více než 892 000 domů. To je skoro tolik jako v celém Singapuru!


  • Hráči se svými Simíky předvedli více než 3,2 miliónu žertíků. A to už je hodně prdících polštářků!


  • Více než 300 nejoblíbenějších hudebních interpretů světa nahrálo své písničky v simštině; to jsou celé hodiny originálních nahrávek od umělců oceněných Grammy, jako jsou třeba Black Eyed Peas, Fun. nebo Christina Aguilera.


Tohle bylo jen několik málo zajímavostí z minulých let, ale nebojte, pokud toužíte po dalších, brzy se dočkáte. Příští týden rozjíždíme akci s názvem Tento týden v historii The Sims – jde o kompilaci zajímavých,zábavných, trapných a občas i poněkud bizarních zajímavostí o The Sims. Budou se postupně objevovat na našem Twitteru, takže sledujte @TheSims3, aby vám neunikla žádná zábava.


DÁREK K VÝROČÍ


Mluvila jsem o spoustě různých čísel, ale ještě mám jedno, které je z nich nejdůležitější. Je jím číslo jedna. A právě tím jste vy pro nás. Naše rodina a naši kamarádi. Rádi bychom vám poděkovali digitální verzí kolekce The Sims 3 Moje městečko – jde o kolekci plnou nových podniků a předmětů, které dodají domovům a světům vašich Simíků nový nádech. Svou kolekci The Sims 3 Moje městečko si můžete vyzvednout na adrese www.thesims.com/anniversary.


DEN, KDY SE NOSÍ PLUMBOB


Abychom oslavili celou sérii The Sims a 14 let její existence, rozhodli jsme se vyhlásit 4. únor dnem Plumbobu! Plumbob se ve hrách The Sims objevoval už od začátku a reprezentoval přímé spojení mezi vámi a vašimi Simíky. Abychom vám vzdali hold, zveme všechny na celém světě, aby si připnuli Plumbob a hrdě ho nosili. Že Plumbob ještě nemáte? Tady (přepněte na angličtinu) najdete návod,jak si ho můžete vytvořit z papíru. Naše studio se k oslavám připojí a naše fotky budeme v průběhu týdne sdílet na Facebooku a Twitteru. Pojďte se bavit s námi, vyfoťte sea přidejte fotku s ********* #WearAPlumbob! Fotky, které se nám budou líbit, retweetujeme.

 

TO NEJLEPŠÍ TEPRVE PŘIJDE


Abych pokračovala v těch klišé: zrajeme s věkem! The Sims 4 hraji každý den a je vidět, že se naši virtuální lidičkové stále učí nové triky. The Sims 4 mě ohromili způsobem, který jsem ještě nepoznala. Vylepšení, která připravujeme pro nástroj Vytvořit Simíka, jsou fantastická. Tvorba a upravování Simíků je mnohem jednodušší než kdy předtím. Je úžasné sledovat, jak se mění emociální stav mého Simíka, když události začnou nabírat na rychlosti. Příběhy jsou opravdu zábavné a moc mě baví třeba jen sledovat, jak přirozeně se Simíci pohybují a chovají. Je to velmi realistické, mnohem realističtější než cokoliv,co jsme vytvořili v minulosti. Je to neuvěřitelně parádní. V rukávu máme také nachystáno spoustu překvapení, takže mi věřte, že podzim 2014 tu bude dřív, než se nadějete. Sledujte naše webové stránky, aby vám neunikly aktuální novinky.Jelikož jsem byla u Simíků od samého začátku, je to pro mě něco jako uskutečněný sen.


Takže jelikož načínáme svůj 15. rok, ráda bych vás přivítala v roce The Sims. Naplánovali jsme pro vás spoustu úžasných věcí, abychom společně oslavili všechno, co máme na The Sims rádi, a také všechno, co máme rádi na vás.


Za nás všechny ve studiu The Sims vám chci poděkovat za fantastických 14 let plných vzpomínek, smíchu a inspirace. Nemůžeme se dočkat,až uvidíte, co všechno tenhle rok The Sims přinesou.


*Na akci se vztahují podmínky a omezení. Tady najdete více informací.

**Respektujte práva ostatních.  Poskytujte pouze obsah, který (1) není hanlivý, urážlivý nebo jinak nevhodný, (2) není důvěrný, (3) nezobrazuje nezletilé, kterým ještě nebylo 13 let; a (4) nenarušuje práva třetí strany.Poskytnutím tohoto obsahu dáváte společnosti EA licenci potřebnou prokopírování, užívání a další sdílení obsahu, a to včetně vaší podoby a pro libovolný účel, aniž byste byli jakkoli dále kompenzováni.   Jakýkoliv obsah, který nasdílíte, bude veřejně dostupný.  Pokud jste nezletilí,potvrzujete, že máte svolení svého rodiče nebo opatrovníka ke sdílení obsahu asvé podoby.  Na akci se vztahují smluvní podmínky EA (ea.com/terms-of-service).

04:33 PM
02/05/14
Posted by: SimGuru_CZ